utworzono: 2013/06/18 08:41

Fajne miejsca w Chorwacji


Post został dodany w grupie:

Żeglarstwo w Chorwacji to grupa stworzona dla osób, szukających czarterów jachtów za granicą, aby od…»

19 żeglarzy | 1 wątek

subskrybuj:


Witam SF. Pytanie tzw. odwieczne. Czy ktoś mógłby polecić SPOKOJNE  i pewne(bezpieczne) miejsce do kotwiczenia (również bojki) w kierunkach Brac, Hvar, Vis. Proszę i dziękuję.



zgłoś naruszenie
#737
wysłano: 2013/06/21 10:27
Troszkę o takich miejscach możesz poczytać w artykułach na naszym portalu. Ja mogę ci polecić z miejsc z bojami: Brać:  Bobovisce,  Lucice, Solta: Śeśula, Hvar : Stari Grad- boje miejskie, Pribinja - boje od knajpy Ringo, SV.Klement: Vinogradisće - kotwicowisko, Vis - Komiża - boje miejskie.



zgłoś naruszenie
#742
wysłano: 2013/06/25 00:18
Dziękuję...:)


zgłoś naruszenie
#753
wysłano: 2013/08/22 13:24
Witam Wszystkich :)


A ja dla  odmiany chciałbym wspomnieć o fajnym miejscu w Warsawie jakim jest Przystań Aquatica. Znajduje sie ona przy ul. Wybrzeże Helskie 1/3. Przystań ta ma pomosty wystawione na Wisłę. Właściciel dyspoznuje ogromnym terenem nad samą Wisłą i przy wale poza zasięgiem terenu. Jest to idealne miejsce na zimowanie łodzi! Jest tam stosunkowo tanio w porównaniu z innymi przystaniami i są elastyczni :) na terenie jest warsztat i cała masa narzędzi do samodzielnego remontu łodzi. Mam do nich numer tel. 534222226, można znaleźć ich również na facebooku wpisując Aquatica :) Zdecydowałem sie na nich bo na tej przystani jest fajny klimat. Poza tym nie musze stać w korku by zobaczyc swoją łódź. Polecam więc to miejsce. :)

Pozdrawiam,
BOSMAN



zgłoś naruszenie






strona główna forum


Google