utworzono: 2014/07/19 14:41

Match racingowe Pomorze Zachodnie


Post został dodany w grupie:

Żeglowanie po Bałtyku - w tej grupie dyskutujemy na tematy dotyczące jachtów jakie pływają po naszym…»

9 żeglarzy | 1 wątek

subskrybuj:


Na weekend - coś lekkiego, coś dla oka ;). Materiały wideo z dwóch prestiżowych wydarzeń żeglarskich, które odbyły się w Szczecinie o randze światowej (maj-czerwiec) oraz w Świnoujściu o randze europejskiej (początek lipca). Po weekendzie dojdzie jeszcze jeden filmik z Kamienia Pomorskiego, bo właśnie rozgrywane są tam kwalifikacje do Mistrzostw Świata w Match Racingu.

https://www.youtube.com/watch?v=a5myASxzMC8 [Szczecin]

https://www.youtube.com/watch?v=EtCrNdh04Bc [Świnoujście]

Nie muszę chyba dodawać, że bazami wypadowymi w przypadku wszystkich tych wydarzeń były lub są mariny i porty jachtowe Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego (Marina Club, "Basen Północny", Marina w Kamieniu Pomorskim) ;)zgłoś naruszenie
#868
wysłano: 2014/07/23 09:57

WIELKA IMPREZA ŻEGLARSKA W DZIWNOWIE

 

Wejścia na żywo i relacje z największej imprezy żeglarskiej w Polsce w 2014 r. w najbliższy piątek wypełnią antenę TVP Regionalna, a także TVP Szczecin (tu mistrzostwa obecne będą przez cały weekend). Relacje z imprezy będą też tematem przewodnim kanału wirtualnego na żądanie „Żagle”, który jest kontynuacją ubiegłorocznego kanału zainicjowanego przez TVP podczas odbywającego się w Szczecinie wielkiego finału regat The Tall Ships’ Races.

W dniach 25-27 lipca Telewizja Polska uruchamia wirtualny kanał na żądanie – „Żagle”. To specjalna oferta skierowana do osób zainteresowanych żeglarstwem, marynistyką i regatami. Dzięki temu kanałowi będą mogli Państwo obejrzeć na żywo na Platformie Hybrydowej i w TVP Stream transmisję z odbywających się w Dziwnowie Mistrzostw Świata w żeglarskiej klasie Radial Laser.

Nie zabraknie również ekipy TVP Szczecin. Przez weekend dziennikarze na bieżąco będą relacjonować zmagania żeglarzy. Obszerne relacje na antenie TVP Regionalna i TVP Szczecin.

Na kanale „Żagle” oprócz przekazów na żywo i nagrań z przebiegu wyścigów będzie można obejrzeć także unikatowe archiwalne audycje związane z żeglarstwem.

Zapraszamy do śledzenia transmisji i relacji na:

- Platformie Hybrydowej TVP S.A.

- stronie internetowej www.sport.tvp.pl

- antenie TVP Regionalna

- antenie TVP Szczecin

- urządzeniach mobilnych poprzez TVP StreamPodgląd zdjęć na forum tylko
dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lub zaloguj się

zgłoś naruszenie


strona główna forum


Google