utworzono: 2014/01/02 12:18

Niebieska Szkoła - Prośba o pomoc


Post został dodany w grupie:

Żeglarstwo w Chorwacji to grupa stworzona dla osób, szukających czarterów jachtów za granicą, aby od…»

19 żeglarzy | 1 wątek

subskrybuj:


Witam

Nazywam się Angelo Korzekwa, mam 15 lat i zostałem w tym roku laureatem rekrutacji do programu Niebieska Szkoła, jako drugi z 5 osób w Polsce. Przez miesiąc pracowałem jako wolontariusz, później musiałem przejść test wiedzy i autoprezentację.Wygrałem 2-miesięczny rejs edukacyjny ( ze szkołą na pokładzie ) na STS Fryderyk Chopin. Organizator pokrywa koszty pobyty na żaglowcu, jednak samodzielnie muszę pokryć koszty biletu na miejsce zaokrętowania (Martynika na Karaibach), ubezpieczenia oraz sprzętu, czyli oczywiście najwazniejsze - dobrego sztormiaka. Jako,że to rejs oceaniczny (Zatoka Biskajska na wiosnę) to sztormiak musi być dobry. To wszystko składa się łącznie na koszt około 5 tysięcy złotych. Rejs zaczyna się 1 lutego, do tego czasu muszę zebrać te pieniądze, a przyznam, że ani ja ani moja rodzina nie jesteśmy w stanie wyłożyć takiej kwoty.

Dlatego piszę do Was - Doświadczonych Wilków Morskich - z prośbą o pomoc i radę ;) Bardzo zależy mi, żeby tę szansę jaka przede mną stanęła wykorzystać, a Wy na pewno możecie mi pomóc. Ja sam w zamian mogę jeśli chodzi o firmy zaoferować promowanie logo na stroju, czy informację w mediach, w relacji z rejsu. Wasze rady też na pewno będą pomocne.

Z góry Wam dziekuję za pomoc i zrozumienie... proszę o odpowiedź ;)

Angelo


Ten post był edytowany przez autora o godzinie: 12:21:15
zgłoś naruszenie






strona główna forum


Google