utworzono: 2014/09/29 12:30

Rejs



Witam interesuje mnie czy ktoś z was orientuje się jaka firma  organizuje rejsy ? chodzi mi o długie  rejsy oraz bogate atrakcje, a dodatkowo możliwości zrobienia patentu.



zgłoś naruszenie
#890
wysłano: 2014/09/30 14:07
Jeżeli chodziło firmę poszukaj sobie w necie bo jest ich troche. Wszystkie rejsy są z bogatymi atrakcjami i na niektórych mozna zrobić patent. ja byłam z mężem na dwóch  rejsach jeden do Sztokholmu  a jeden do Turcji . i byliśmy zadowololeni. Nie sugeruj się opiniami bo nia zawsze można dogodzić człowiekowi.
Szukaj takiego rejsu gdzie marzysz aby popłynąć. A to będzie naprawdę cudowne przeżycie.



zgłoś naruszenie
#927
wysłano: 2015/08/24 08:02
 są niesamowite. Sam byłem i chce się wybrać w przyszłym roku jeszcze raz. Mam nadzieję, ze będą jakieś ciekawe promocje. Gdzie mógłbym jechać? Polecacie konkretne rejsy?


zgłoś naruszenie
#928
wysłano: 2015/08/24 08:03
Rejsy - na początku zabrakło ;p




zgłoś naruszenie
#949
wysłano: 2017/01/19 11:48
Niedawno wróciłem z rejsu po Morzu Śródziemnym. Już przed samym odbiciem od portu byłem nastawiony bardzo pozytywnie. Spędziłem z moją żoną 8 dni, których nie zapomnę do końca życia. Dodatkowo była to taka nasza podróż poślubna. Obydwoje wróciliśmy wypoczęci, szczęśliwi i jeszcze bardziej w sobie zakochani. Poza tym wypłynęliśmy w niższej cenie http://www.tanierejsowanie.pl/, niż normalnie, ponieważ akurat trafiliśmy na promocję. Była to niesamowita przygoda i na pewno jeszcze nie raz się wybierzemy w taki rejs. Następnym kursem będzie Morze Karaibskie


zgłoś naruszenie

Reklama

#955
wysłano: 2017/03/22 12:51
A dokąd Cię taki rejs interesuje? Bo to duża różnica czy mówimy o rejsie po naszym morzu a np rejsie przez ocean :D


zgłoś naruszenie






strona główna forum


Google