utworzono: 2014/07/18 19:58

Żeglarski weekend na Pomorzu Zachodnim


Post został dodany w grupie:

Żeglowanie po Bałtyku - w tej grupie dyskutujemy na tematy dotyczące jachtów jakie pływają po naszym…»

9 żeglarzy | 1 wątek

subskrybuj:


O to spis wydarzeń - powodów, dla których warto w ten weekend wybrać się na Pomorze Zachodnie. Wszystko w jednym miejscu. Nie zabraknie dużych wydarzeń żeglarskich - regat, które rozgrywają się na Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim. Enjoy!

19.07 - 27.07 - 50. Etapowe Regaty Turystyczne po Zachodniopomorskim Szlaku Żeglarskim (Trzebież, Świnoujście, Dziwnów, Kamień Pomorski, Wolin, Nowe Warpno, Stepnica, Trzebież)

18.07 - 20.07 - Festiwal Żagli ISSA 2014 w Marinie Solnej w Kołobrzegu

19.07 - 03.08 - Mistrzostwa Świata w Klasie Laser Radial w Dziwnowie

18.07 - 20.07 - Światowy Zlot Polonii Żeglarskiej w Kamieniu Pomorskim.


zgłoś naruszenie
#869
wysłano: 2014/07/23 10:04

WIELKA IMPREZA ŻEGLARSKA W DZIWNOWIE

 

Wejścia na żywo i relacje z największej imprezy żeglarskiej w Polsce w 2014 r. w najbliższy piątek wypełnią antenę TVP Regionalna, a także TVP Szczecin (tu mistrzostwa obecne będą przez cały weekend). Relacje z imprezy będą też tematem przewodnim kanału wirtualnego na żądanie „Żagle”, który jest kontynuacją ubiegłorocznego kanału zainicjowanego przez TVP podczas odbywającego się w Szczecinie wielkiego finału regat The Tall Ships’ Races.

W dniach 25-27 lipca Telewizja Polska uruchamia wirtualny kanał na żądanie – „Żagle”. To specjalna oferta skierowana do osób zainteresowanych żeglarstwem, marynistyką i regatami. Dzięki temu kanałowi będą mogli Państwo obejrzeć na żywo na Platformie Hybrydowej i w TVP Stream transmisję z odbywających się w Dziwnowie Mistrzostw Świata w żeglarskiej klasie Radial Laser.

Nie zabraknie również ekipy TVP Szczecin. Przez weekend dziennikarze na bieżąco będą relacjonować zmagania żeglarzy. Obszerne relacje na antenie TVP Regionalna i TVP Szczecin.

Na kanale „Żagle” oprócz przekazów na żywo i nagrań z przebiegu wyścigów będzie można obejrzeć także unikatowe archiwalne audycje związane z żeglarstwem.

Zapraszamy do śledzenia transmisji i relacji na:

- Platformie Hybrydowej TVP S.A.

- stronie internetowej www.sport.tvp.pl

- antenie TVP Regionalna

- antenie TVP Szczecin

- urządzeniach mobilnych poprzez TVP Stream
Podgląd zdjęć na forum tylko
dla zalogowanych użytkowników.

załóż konto lub zaloguj się

zgłoś naruszenie


strona główna forum


Google